Czym jest Alberty?

Alberty to platforma, która pomaga użytkownikom dbać o funkcje poznawcze i pielęgnować kondycję umysłu. Główną ideą, która jej przyświeca, jest proponowanie mądrej rozrywki umysłowej. Na platformie znajdziecie liczne, wyselekcjonowane z Internetu treści, jaki również unikatowe, spersonalizowane zasoby tworzone dla Was przez zespół Alberty.

Dzięki dobrze dobranym treściom uzyskujecie dostęp do najciekawszych i najbardziej rozwojowych zasobów w jednym miejscu. To pozwoli Wam zaoszczędzić czas, który musielibyście poświęcić na poszukiwania ciekawych treści. Od teraz możecie całkowicie spożytkować go na rozwój i trening umysłu!

Aktywność umysłowa na Alberty

Alberty łamie stereotyp, że z technologii mogą korzystać tylko osoby młode i uzdolnione technologiczne. Platforma Alberty łączy pokolenia i udowodnia, że aktywność umysłowa jest dla każdego. Ponadto pokazuje, że systematyczny trening umysłu może znacząco polepszyć jakość życia i wpłynąć na poprawę funkcji poznawczych.

Utrzymywanie umysłu w dobrej kondycji to choćby nauka nowych, ciekawych rzeczy każdego dnia. Alberty nieustannie zachęca do eksplorowania rozwojowych treści, rozwiązywania Quizów Alberty, układania Mądrych Puzzli, nauki i utrwalania Trudnych Słów, Ćwiczenia Pamięci oraz poruszania się po platformie i odkrywania nowych zasobów.

Trening umysłu powinien być nieodłącznym elementem życia każdego z nas. Walory, jakie płyną z systematycznego dbania o kondycję umysłu, mogą znacząco wpłynąć na długość i jakość życia. Dlatego właśnie te wartości są dla nas tak ważne – chcemy, aby nasi użytkownicy mogli cieszyć stale cieszyć się wysoką aktywnością umysłową!

Alberty dla Umysłu, dla ciała i dla relaksu

Treści na platformie Alberty pogrupowaliśmy w trzech głównych kategoriach „Dla umysłu”, „Dla ciała”, „Dla relaksu”. Taka kategoryzacja pozwoli Wam w bardziej intuicyjny sposób dotrzeć do interesujących Was zasobów.

Celem platformy Alberty jest nieustannie motywowanie i zachęcanie Was do aktywności umysłowej. „Utrzymywanie umysłu w dobrej kondycji” to hasło, które na co dzień inspiruje do treningu umysłu i zadbania o swoje zdrowie. Ponadto Alberty wyznacza trendy w obszarze nabywania dobrych nawyków, przełamywania własnych barier i odkrywania nieznanych dotychczas umiejętności umysłowych!

Platforma Alberty jest wyjątkowym miejscem w sieci – pozwala w przyjemny, wartościowy i rozwojowy sposób podtrzymywać funkcje poznawcze oraz rozwijać wiedzę i umiejętności. To wszystko za sprawą połączenia treningu umysłu z elementem rozrywkowym. Zestawienie tych dwóch obszarów sprzyja dużo lepszemu przyswajaniu wiedzy oraz zyskania satysfakcji i przyjemności. Rozrywka umysłowa to klucz do nabywania wartościowych umiejętności!

Trening umysłu – holistyczne podejście do zdrowia

Wszechobecnie dążenie do bycia zdrowym często kojarzy nam się z dietą i aktywnością fizyczną – oczywiście, to istotne aspekty, ale czy wystarczające?

Zadbanie o aktywność umysłową jest nieodłącznym elementem holistycznego podejścia do zdrowia. Codzienny trening umysłu może znacząco wpłynąć na poprawę naszej percepcji, pamięci czy myślenia – czyli funkcji poznawczych niezbędnych każdemu człowiekowi do życia. To właśnie dlatego aktywność umysłowa jest tak ważna.

Wyróżniaj się razem z Alberty

Platforma Alberty ceni i wspiera aktywne podejście do życia. Codziennie motywuje i inspiruje do działania oraz zachęca do stałego utrzymywania umysłu w dobrej kondycji. Jest motorem napędowym do przełamywania barier, nieprzejmowania się opinią otoczenia oraz próbowania nowych rzeczy.

Alberty to ponadto społeczność ludzi, którzy wzajemnie się wspierając i motywują. Użytkownicy, którzy na co dzień prowadzą aktywny tryb życia i dbają o kondycję swoich umysłów, inspirują tych, którzy potrzebują otuchy w podjęciu nowych wyzwań. Owa wzajemna motywacja, inspiracja i wsparcie pozwalają każdemu poczuć się na równym i gotowym do nowych wyzwań!